П`ятниця 20.10.2017 14:37                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Засідання обласної творчої групи
Засідання обласної творчої групи

Сьогодні, 06.10.2016 р., на базі нашого навчального закладу відбулося засідання обласної творчої групи "Науково-методичний супровід підготовки вчителів до участі у конкурсах фахової майстерності" (керівник Бабко Т.М., к.п.н., доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ "ЗОІППО" ЗОР) з теми "Підготовка вчителя до моделювання і конструювання уроків різного типу". Засідання було проведено за двома блоками : теоретичним та практичним. Під час теоретичного блоку присутні ознайомилися із моделювання та конструюванням уроків різного типу. На практиці свої уроки демонстрували вчителі нашої школи - переможці та призери обласного етапу конкурсу "Вчитель року". А саме, Забавляєва Т.А., вчитель початкових класів ЗОШ№7, переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року 2011» в номінації «Початкова освіта» продемонструвала фрагмент уроку з математики у 3 класі; Піморенко І.В., вчитель фізичної культури ЗОШ№7, переможець обласного етапу конкурсу «Учитель року 2012» » в номінації «Фізична культура» продемонструвала фрагмент уроку з фізичної культури у 10 класі; Пантюх О.І., вчитель музичного мистецтва ЗОШ№7, призер обласного етапу конкурсу «Учитель року 2013» в номінації «Музичне мистецтво»- продемонструвала фрагмент уроку з музичного мистецтва у 4 класі. Активно обговорювались учасниками обласної творчої групи критерії і показники оцінювання відкритих уроків та їх самоаналіз. Прикладом для оцінювання став відкритий урок з російської мови у 6  класі, який провів директор ЗОШ№7 Прокопець К.В., призер обласного етапу конкурсу «Учитель року 2013»  в номінації "Російська мова". Всі члени творчої групи побажали нашому навчальному закладу творчості та подальшого процвітання.

Фотозвіт нашого заходу - https://goo.gl/photos/KJ6hZz9ttP4qmeCD6

Переглядів: 119 | Додав: lenkabukina | Рейтинг: 5.0/1