П`ятниця 20.10.2017 14:38                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Квітень » 19 » Семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації
Семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації

12 квітня на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи №7 відбувся семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації (початкові класи) за темою «Діяльнісне навчання як засіб реалізації компетентнісного підходу в освіті». Під час семінару слухачі курсів ознайомились з досвідом роботи вчителів школи над проблемною темою, а саме: з матеріалами виставки «Я роблю так…»; з роботою шкільних методичних об’єднань; взяли учать у майстер – класі, проведеному вчителем початкових класів Усеіновою Л.А. (метод «Джигсо»); презентацією авторського навчально – дидактичного матеріалу «Словникова хатинка», “Краплинки премудрості” В'юнової О.Ю.; відвідали уроки: урок української мови у 2 класі (Тема: «Поширення речень за питаннями, поданими вчителем»), вчитель - Бондаренко О.М.; урок – тренінг з основ здоров'я у 3 класі (Тема: «Самооцінка характеру»), вчитель - Забавляєва Т.А.; урок природознавства у 4 класі (Тема: «Мішані ліси»), вчитель - Атаманюк В.В.; урок літературного читання у 4 класі (Тема: «Юлія Смаль «Хімія і їжа»), вчитель - В'юнова О. Ю. Слухачі курсів та викладачі ЗОІППО оцінили проведений семінар на високому рівні.

Фотозвіт із проведеного заходу - https://drive.google.com/open?id=0B0fob6nqKDZWU3BzUHZoWDdBUlE

Переглядів: 64 | Додав: lenkabukina | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: