Понеділок 20.11.2017 03:58                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2016 » Листопад » 17 » 16 листопада - Міжнародний день толерантності!
16 листопада - Міжнародний день толерантності!

16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності, що урочисто був проголошений «Декларацією принципів толерантності», затвердженою 1995 року на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. У Декларації зазначено: «Толерантність означає поважання, сприйняття та розуміння різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті і переконань. Толерантність – це єдність у різноманітті. Це не тільки моральний обов'язок, а й політична та правова потреба. Толерантність – це те, що уможливлює досягнення миру, сприяє переходу від культури війни до культури миру». Наша школа долучилась до святкування. Пройшов конкурс малюнків серед учнів 1-5 класів, була проведена тематична виставка "Ми різні, але рівні" та складено килим вільних думок "Толерантність - це...". У анкетуванні з визначення рівня толерантності  брали участь  154 учні 8-10 класів. Високий рівень толерантності у 125 учнів (81%), середній рівень толерантності у 22 учнів (14%), низький рівень толерантності у 3 учнів (5%).

У цей Міжнародний день терпимості давайте підтвердимо ідею про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою.

Переглядів: 46 | Додав: lenkabukina | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: