Понеділок 21.05.2018 15:08                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 116
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ЗНО 2017

 


Відправляйте реєстраційні документи
на таку адресу:

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти;
а/с 374,
м. Дніпропетровськ,
Дніпропетровська область,
49000

 

Категорії осіб, документи про підтвердження реєстрації яких зберігаються в регіональному центрі

1. Особи, які проживають або навчаються за кордоном і не вказали адресу в Україні, за якою особі може бути надіслана офіційна кореспонденція.

2. Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів з числа осіб з неконтрольованих територій, які не вказали адресу на території, де органи державної влади здійснюють в повному обсязі свої повноваження, за якою їм може бути надіслана офіційна кореспонденція.

3. Учасники зовнішнього оцінювання, індивідуальні конверти яких були відправлені за адресою, зазначеною в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку відправнику.

Інформація про результати реєстрації осіб, зазначених у пунктах 1, 2, надсилається на електронну адресу, указану ними під час реєстрації.


ПАМ’ЯТКА

для осіб, з особливими освітніми потребами

Шановні абітурієнти!

Звертаємо Вашу увагу на те, що:

1. Брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі мають право особи, у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880, через які вступники не проходили зовнішнє незалежне оцінювання. Це визначено розділом VIII Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2016 році.

ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ЗНОале потребуєте створення особливих (спеціальних) умов його проходження, для успішної реєстрації крім основних реєстраційних документів, Вам необхідно надати ОРИГІНАЛ висновку закладу охорони здоров’я про необхідність створення Вам особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО. У висновку має бути зазначена інформація про те, які саме умови Вам необхідно створити.

Для того, щоб оформити вищезазначений висновок зверніться до закладу охорони здоров’я з проханням надати Вам висновок з зазначенням необхідних особливих (специфічних) умов проходження ЗНО за показаннями відповідно до стану здоров’я (пункт 3 наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95 «Про затвердження Переліку захворювань ,що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880).

Регламентна комісія Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО), до складу якої входить представник органу управління охорони здоров'я, керуючись чинними нормативними документами, прийме рішення щодо можливості або неможливості створення для Вас особливих (специфічних) умов проходження ЗНО.

Якщо визначені медичною установою особливі (спеціальні) умови проходження ЗНО відповідно до нормативних вимог можуть бути створені, то разом з Сертифікатом Ви отримаєте довідку ДпРЦОЯО про можливість створення Вам особливих (специфічних) умов проходження ЗНО. Одночасно ми повернемо Вам оригінал висновку закладу охорони здоров’я (цю довідку разом з оригіналом висновку охорони здоров’я необхідно брати з собою на кожне тестування).

Якщо регламентна комісія ДпРЦОЯО винесе рішення про неможливість створення Вам особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО, зазначених у висновку закладу охорони здоров'я, разом із Вашими реєстраційними документами Вам буде надіслано висновок регламентної комісії щодо неможливості створення Вам особливих (специфічних) умов для проходження ЗНО. Одночасно ми повернемо Вам оригінал висновку охорони здоров’я.

ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ЗНОале не потребуєте створення особливих (спеціальних) умов його проходження, підготуйте стандартний комплект реєстраційних документів.

Щиро бажаємо успіхів!

Додаткову інформацію можна отримати на сайті ДпРЦОЯО www.dneprtest.dp.ua
або за телефоном (056) 790-18-64.


УВАГА!

У разі відсутності паспорта громадянина України особа подає один із нижчезазначених документів:

 • копію свідоцтва про народження – для особи, якій станом на01 вересня 2015 року не виповнилося 16 років;
 • копію довідки про звернення за захистом в Україні – для особи, яка звернулася за захистом в Україні;
 • копію свідоцтва про народження – для особи з неконтрольованої території, яка не мала можливості отримати паспорт громадянина України;
 • довідку з навчального закладу з фотокарткою – для особи з неконтрольованої території, яка є учнем (слухачем, студентом) загальноосвітнього, професійно-технічного, вищого навчального закладу, розташованого на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, та втратила документ, що посвідчує особу, і не має можливості його відновити;
 • копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або тимчасового посвідчення громадянина України, або посвідки на постійне (тимчасове) проживання, або посвідчення біженця – для інших осіб.

  Права та обов’язки учасників зовнішнього оцінювання

  (витяг із Порядка проведення зовнішнього незалежного оцінювання

  та моніторингу якості освіти, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2015 р. № 533)

  6. Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні може взяти особа, яка є

  випускником навчального закладу системи загальної середньої освіти або має певний освітній рівень і зареєструвалася для проходження зовнішнього незалежного оцінюванняв установленому порядку (далі - учасник зовнішнього оцінювання).

  7. Учасник зовнішнього оцінювання має право на:

  1) доступ до інформації про:

  – програми зовнішнього незалежного оцінювання;

  – форми завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання;

  – строки та порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

  – час і місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

  – використання в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання технічних пристроїв, необхідних для здійснення контролю за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання;

  – порядок визначення, спосіб та час офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання;

  2) виконання сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання,

  розроблених згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених в установленому порядку;

  3) ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за

  організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

  4) безпечні умови під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  5) отримання безкоштовної медичної допомоги в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання (у разі потреби);

  6) проходження зовнішнього незалежного оцінювання із встановленої МОН кількості навчальних предметів;

  7) оскарження процедури проведення та результатів зовнішнього незалежного оцінювання (апеляцію);

  8) ознайомлення із своєю сертифікаційною роботою зовнішнього незалежного оцінювання після її перевірки, отримання засвідченої такої роботи.

  8. Особи з особливими освітніми потребами мають право на рівний доступ до

  проходження зовнішнього незалежного оцінювання за місцем їх проживання

  (перебування).

  9. Учасник зовнішнього оцінювання зобов’язаний:

  1) ознайомитися з інформацією про порядок проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  2) своєчасно прибути до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання з документом, що посвідчує особу, та/або сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання;

  3) дотримуватися вимог цього Порядку та регламенту роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

  4) ввічливо ставитися до всіх учасників зовнішнього оцінювання і працівників пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

  5) виконувати вказівки та вимоги працівників пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання щодо процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  6) після завершення часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи

  зовнішнього незалежного оцінювання, повернути її матеріали (крім зошита із завданнями сертифікаційної роботи) працівникам пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

  10. Учаснику зовнішнього оцінювання забороняється:

  1) приносити до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання небезпечні предмети та речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я людини;

  2) використовувати в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання та мати при собі протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені регламентом роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник зовнішнього оцінювання повинен повідомити працівникам пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання до початку виконання сертифікаційної роботи);

  3) заважати іншим учасникам зовнішнього оцінювання виконувати сертифікаційну роботу зовнішнього незалежного оцінювання;

  4) псувати майно закладу, в приміщенні якого розміщується пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті.

  11. У разі порушення вимог, передбачених пунктом 10 цього Порядку, учасник зовнішнього оцінювання на вимогу осіб, відповідальних за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, повертає матеріали сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання та залишає пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання.


 • РЕЄСТРУЄМОСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2016

  (інформація для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів)

  Організовує обробку реєстраційних документів абітурієнтів із Дніпропетровської та Запорізької областей Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

  МЕТА РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ, ЯКІ НЕ ПЛАНУЮТЬ ВСТУПАТИ ДО ВНЗ У 2016 РОЦІ. У 2016 році усі випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів повинні зареєструватися для складання ЗНО з української мови і літератури, математики або історії України. Це необхідно для отримання результату ДПА з вищезазначених предметів та отримання атестата!

  Брати участь

  в ЗНО мають право тільки зареєстровані абітурієнти!

  ТЕРМІНИ РЕЄСТРАЦІЇ. Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з 01 лютого до 04 березня 2016 року.

  ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

  – реєстраційна картка, оформлена згідно з вимогами Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (Порядок реєстрації);

  – копія паспорта або свідоцтва про народження (для тих, кому станом на 01 вересня 2015 року не виповнилося 16 років).

  ФОРМУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ. Для створення реєстраційної картки Вам необхідно після 01.02.2016 відкрити сторінку «Реєстрація», розміщену на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) www.testportal.gov.ua, та, увівши реєстраційні дані у реєстраційну форму*, сформувати та роздрукувати реєстраційну картку. Це можна здійснити особисто або звернутися за допомогою до відповідального за формування комплектів реєстраційних документів у власному навчальному закладі.

  *ДЕЯКІ АСПЕКТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВРАХОВУВАТИ ПІД ЧАС РОБОТИ З РЕЄСТРАЦІЙНОЮ ФОРМОЮ:

  – оберіть предмети для складання ДПА (математику або історію України), українська мова
  і література обирається автоматично;

  – під час внесення інформації про населений пункт, де Ви перебуватиме під час проведення ЗНО
  в червні
  , пам'ятайте, що з урахуванням цієї інформації здійснюватиметься Ваше закріплення за пунктами проведення ЗНО;

  – перед тим як обирати перелік навчальних предметів, із яких Ви бажаєте пройти ЗНО (не більше ніж чотири), з’ясуйте, які саме предмети необхідні для вступу до ВНЗ на конкретну спеціальність (ця інформація зазначається в Правилах прийому та публікується на сайтах ВНЗ);

   – після закінчення формування реєстраційної картки, Вам необхідно роздрукувати бланк реєстраційної картки та контрольно-інформаційний лист (містить у собі корисну інформацію, адресу, на яку необхідно надіслати реєстраційні документи та номер роздрукованої реєстраційної картки, необхідний для відстеження стану обробки реєстраційних документів).

   Реєстраційна картка оформлюється

  українською мовою!

  ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ. До початку рукописного оформлення реєстраційної картки, перевірте правильність зазначених у ній даних, які Вами було введено за допомоги клавіатури. Якщо Ви помітили помилку(-ки), виправте її(-їх), повернувшись до реєстраційної форми та роздрукуйте реєстраційну картку та контрольно-інформаційний лист ще раз.

  ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ:

  ‒ власноруч напишіть заяву**, у якій засвідчить своє бажання бути зареєстрованим (-ою) для участі в ЗНО, факт ознайомлення з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти;

  ‒ нижче заяви вкажіть дату написання, а також засвідчить її особистим підписом;

  ‒ у графах основної частини реєстраційної картки зазначте друкованими літерами та цифрами серію (за наявності), номер документа, що посвідчує особу, або документа, що його замінює;

  ‒ у спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклеїти дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).

   ** ТЕКСТ ЗАЯВИ ПРО УЧАСТЬ У ЗНО-2016

  «Прошу зареєструвати мене для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року.

  Із Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти ознайомлений(а).»

  ВИПАДКИ, У ЯКИХ ДО КОМПЛЕКТУ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНО ВКЛЮЧИТИ ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ.

   1. Якщо Ви особа з особливими освітніми потребами ТА ПОТРЕБУЄТЕ створення особливих (спеціальних) умов проходження ЗНО (наприклад, проходження ЗНО в аудиторіях, розташованих на нижніх поверхах пунктів тестування, проходження ЗНО в аудиторіях, де здійснюється сурдопереклад), додайте до комплекту реєстраційних документів оригінал висновку, виданий органом або закладом охорони здоров'я, із зазначенням особливих (спеціальних) умов  проходження ЗНО. Якщо Ви особа з особливими освітніми потребами, але НЕ ПОТРЕБУЄТЕ створення особливих (спеціальних) умов проходження ЗНО, підготуйте стандартний комплект реєстраційних документів.

  2. Якщо у Ваших документах є розбіжності в персональних даних (змінювалося прізвище, ім’я,
  по батькові), до основних реєстраційних документів додайте копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу.

  3. Якщо Ви для реєстрації подаєте копію документа, оформленого іноземною мовою, додайте до основних реєстраційних документів копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації.

  ЗАСВІДЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ. На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

  НАДСИЛАННЯ ДО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ. Після завершення підготовки комплекту документів віддайте його відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який Ви закінчуєте.

   Факт надходження реєстраційної картки до пункту обробки регіонального центру оцінювання якості освіти є підставою для опрацювання персональних даних  у процесі підготовки та проведення ЗНО, їх використання під час прийому на навчання відповідно  до вимог Закону України «Про захист персональних даних»

  ВІДСТЕЖЕННЯ СТАНУ ОБРОБКИ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ. Дізнатися про стан обробки реєстраційних документів Ви зможете в он-лайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайті (www.dneprtest.dp.ua) за номером реєстраційної картки.

  ДОКУМЕНТИ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ РЕЄСТРАЦІЮ.

  За умови успішної реєстрації, ДпРЦОЯО виготовить та надішле за адресою загальноосвітнього навчального закладу, де Ви навчаєтеся такі документи: реєстраційне повідомлення учасника ЗНОСертифікат ЗНО-2016інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2016 рік».

  Для кожного учасника ЗНО на сайті УЦОЯО www.testportal.gov.ua створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому!

   ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДАНИХ. У разі необхідності Ви можете внести зміни до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Для цього Вам необхідно: зазначити зміни в реєстраційній картці, розміщеній на Вашій інформаційній сторінці, що створена на сайті УЦОЯО, та повторно роздрукувати реєстраційну картку і контрольно-інформаційний лист, оформити реєстраційну картку, додати до неї надісланий раніше Сертифікат ЗНО-2016 для анулювання та віддати документи відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів у навчальному закладі, який Ви закінчуєте. У разі зміни персональних даних або відомостей про місце навчання, а також особливих умов проходження ЗНО необхідно додати документ, що підтверджує ці зміни. Вносити зміни до реєстраційних даних можна до 18.03.2016!

  ВІДМОВА В РЕЄСТРАЦІЇ ТА ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ. Вам буде відмовлено в реєстрації (перереєстрації), якщо Ви:

  1) будете вимагати внесення до реєстраційних даних інформації, яка не передбачена Порядком реєстрації;

  2) не надасте документів, що підтверджують достовірність інформації, зазначеної Вами в реєстраційній картці;

  3) надасте недостовірну інформацію;

  4) відповідно до вимог законодавства, не маєте права на реєстрацію для участі в ЗНО;

  5) відправите реєстраційні документи після завершення встановленого терміну реєстрації (перереєстрації)дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті;

  6) неналежно оформите документи, потрібні для реєстрації;

  У випадку прийняття рішення про відмову в реєстрації, Вам буде надіслано рекомендованим поштовим відправленням повідомлення, де буде зазначено причину відмови, та документи надані Вами для реєстрації. Рішення про відмову в реєстрації приймається також у випадку, якщо ДпРЦОЯО не може створити абітурієнту особливі (специфічні) умови для проходження ЗНО відповідно до наданого ним висновку закладу охорони здоров’я.

  Особа, якій відмовлено в реєстрації, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, не пізніше 18.03.2016 може надіслати до ДпРЦОЯО оновлений комплект реєстраційних документів.

         

  Бажаємо успіхів!

  Усю необхідну інформацію щодо ЗНО можна отримати на сайті ДпРЦОЯО www.dneprtest.dp.ua або за телефоном (056) 790–24–99, а також у соціальній мережі «ВКонтакте» в групі ЗНО 2016. Офіційна група ДпРЦОЯО (http://vk.com/zno_dnepr) або в соціальній мережі
  "Facebook"» «Дніпропетровський РЦОЯО»Єдина Україна!
Пошук
Карта проїзду


Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту

МО вчителів інформатики м. Мелітополя

МО вчителів музичного мистецтва м. Мелітополя

МО вчителів української мови та літератури м. Мелітополя

МО вчителів англійської мови м. Мелітополя

МО вчителів ОЗВ м. Мелітополя

МО вчителів технічної праці м. Мелітополя

МО вчителів фізики м. Мелітополя

МО вчителів фізкультури м. Мелітополя

МО вчителів математики м. Мелітополя

МО вчителів обслуговуючої праці м. Мелітополя

МО вчителів економіки м. Мелітополя

МО вчителів ОЗ м. Мелітополя

www.mon.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.kmu.gov.ua

dneprtest.dp.ua/cms/index.php

miskyomelit.ucoz.ru/

www.ciit.zp.ua

www.useti.org.ua

www.testportal.gov.ua http://mz.com.ua/

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz