Четвер 13.12.2018 11:47                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Розклад гуртків та секцій

Графік роботи гуртків на ІІ семестр 2017/2018 н.р.

Напрямок художньо-естетичний

з/п

Назва

гуртка

Кількість

дітей

Місце

проведення

Час

проведення

ПІБ керівника

(повністю)

Проблемна

тема

1.

Хор «Веселі нотки»

17

Актова зала

Понеділок , п’ятниця 

11.00-12.00

Пантюх Оксана Іванівна

Розвиток творчих здібностей учнів

2.

«Художнє слово»

16

№16

Середа  

13.45-14.45

Лісняк Оксана Миколаївна

Розвиток навичок художнього читання

3.

«Українська народна вишивка»

16

№26

Середа

13.50-14.50

Тома Надія Олексіївна

Розвиток творчих здібностей учнів

4.

«Юні фантазери»

18

№1

Понеділок , середа

13.50-14.50

Майдебура Наталія Борисівна

Розвиток творчих здібностей учнів

5.

«Юний художник»

17

№48

Вівторок, четвер

10.00-11.00

Лига Оксана Олександрівна

Розвиток творчих здібностей молодших школярів

6.

«Медіа культура»

15

№24

Середа 14.30

Шматко Юлія Миколаївна

Формування та розвиток аналітичних та творчих здібностей у школярів

Напрямок науково-технічний

7.

ЮІР

12

№48

Середа

14.40-15.40

Крупка Владислав Володимирович

Розвиток умінь і навичок у дітей шляхом вдосконалення знань в сучасних дорожніх правилах.

8.

ДЮР

16

№48

Середа

13.50-14.50

Апалькіна Ольга Андріївна

Підвищення знань про  пожежної безпеки у дітей шляхом вдосконалення вмінь та навичок

Напрямок туристсько-краєзнавчий

9.

Туристичний «Романтики»

16

№35

Четвер

14.00-15.00

Федоряка Євген Олександрович

Формування та розвиток туристсько-краєзнавчих навичок  у школярів

10.

Фольклорний «Джерельце»

16

№17

Вівторок 13.50-14.50

Клюс Лариса Миколаївна

Виховання пошани до родини шляхом пропаганди українських звичаїв та традицій

Напрямок еколого-натуралістичний

11.

«Юні екологи»

16

№32

Четвер

13.50-14.50

Шевченко Альона Олександрівна

Розвиток екологічного мислення

Напрямок науково-дослідницький

12.

«Основи учнівського самоврядування»

16

№25

Вівторок, п’ятниця

14.45-15.45

Оленіна Юлія Миколаївна

Розвиток дитячого самоврядування як осередку розвитку школярів

13.

«Юний журналіст»

8

№39

Четвер

14.45-15.45

Кускова Любов Олександрівна

Формування знань і умінь у галузі журналістської діяльності.

Напрямок патріотичний

14.

Клуб «Пошук»

20

№38, музей

Середа 14.00-15.00, п’ятниця 14.00-16.00

Іванюк Олена Петрівна

Героїко-патріотичне виховання на прикладі героїчної боротьби українського народу

15

«Сокіл»

14

№48

Четвер

14.45-15.45

Крупка Владислав Володимирович

Формування військових навичок у учнів призивного віку.

Напрямок спортивно-оздоровчий

16.

«Валеологія»

15

№41

Середа, четвер

13.50-14.50

Чубко Олена Леонідівна

Практичне використання валеологічних знань учнями

Єдина Україна!
Пошук
Карта проїзду


Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

МО вчителів інформатики м. Мелітополя

МО вчителів музичного мистецтва м. Мелітополя

МО вчителів української мови та літератури м. Мелітополя

МО вчителів англійської мови м. Мелітополя

МО вчителів ОЗВ м. Мелітополя

МО вчителів технічної праці м. Мелітополя

МО вчителів фізики м. Мелітополя

МО вчителів фізкультури м. Мелітополя

МО вчителів математики м. Мелітополя

МО вчителів обслуговуючої праці м. Мелітополя

МО вчителів економіки м. Мелітополя

МО вчителів ОЗ м. Мелітополя

www.mon.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.kmu.gov.ua

dneprtest.dp.ua/cms/index.php

miskyomelit.ucoz.ru/

www.ciit.zp.ua

www.useti.org.ua

www.testportal.gov.ua http://mz.com.ua/ https://mdpu.org.ua/

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz