Вівторок 21.09.2021 00:27                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 179
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Проект "Вчимося жити разом"


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом» та відповідно  до листа МОН України від 08.09.2016 № 2/2-14-1771-16 «Про проведення он-лайн опитування у загальноосвітніх навчальних закладах у межах проекту «Вчимося жити разом» з 10 по 20 грудня 2016 року наш навчальний заклад приймав участь в кінцевому он-лайн-опитуванні учнів і вчителів. Загалом в опитуванні взяли участь більше 300 учнів середньої ланки, 25 учнів старшої ланки та 30 учнів початкової школи. 


Протягом листопада місяця проходили тренінги у середній ланці школи. А саме, у 5-х класах - "Про почуття і співчуття", "Упевнена поведінка"; у 6-х класах - "Навички спілкування", "Стосунки і здоров’я"; у 7 класах - "Стрес і психологічна рівновага", "Конструктивне розв’язання конфліктів"; у 8-х класах - "Стоп булінг", "Кібербулінг"; у 9-х класах - "Самооцінка характеру", "Вибір професії та самовизначення". Всі тренінги підготувала та провела вчитель основ здоров’я Чубко Олена Леонідівна. Під час тренінгів учні розвивали комунікативні здібності, навички самооцінки, вчилися працювати у команді,  безпечно спілкуватися у мережі Інтернет. 

Фотозвіт тренінгів - https://goo.gl/photos/DEqVJ84CMpui7wfP7


На цьому тижні пройшов тренінг в 3-Г класі (вчитель Забавляєва Т.А.) за темою " Як залагодити конфлікт". Мета тренінгу:  навчитися запобігати конфліктам, уникати образ, мирно розв язувати конфлікти, тактовно висловлювати свою думку, дискутувати за допомогою аргументів. Діти вчилися пояснювати чому в конфліктній ситуації треба шукати рішення, яке  рішення підходить усім, чому не можна дражнитися.

Фотозвіт тренінгу - https://drive.google.com/open?id=0B3QMRgC2ejS5MHJ3XzM1MWNKNTg


На цьому тижні пройшли тренінги в 3 - Г класі за темами: "Як стати толерантним" та "Школа спілкування", які провела вчитель початкових класів Забавляєва Тетяна Анатоліївна. На тренінгах діти вчились ввічливо ставитися один до одного, спілкуватися вербально та невербально, шукали переваги ввічливого спілкування та демонстрували уміння висловлювати прохання. Як завжди тренінги пройшли цікаво, насичено та емоційно!

Тренінг "Як стати толерантним" - https://drive.google.com/open?id=0B3QMRgC2ejS5MXVadFRJNGFrTmM

Тренінг "Школа спілкування" - https://drive.google.com/open?id=0B3QMRgC2ejS5U25fdlUtbnNMZDA


На цьому тижні пройшли тренінги для учнів 3-го класу за темами "Дружний клас"  та "Дружна родина" в рамках проекту "Вчимося жити разом", який провела вчитель початкових класів Забавляєва Тетяна Анатоліївна. Діти отримували навички роботи у колективі, вчилися спілкуватися та поважати один одного. Кожна дитина отримала свій власний досвід спілкування  та велику кількість позитивних вражень.Також були  проведені тренінги у 5-9 класах, тренер - Чубко Олена Леонідівна. Діти вчилися поважати себе та оточуючих, дізналися про характер людини, самооцінку та складові здоров'я. Фотоматеріали тренінгів за посиланнями.

https://goo.gl/photos/yYtE1nJE7YeDgeYA8

https://drive.google.com/open?id=0B3QMRgC2ejS5X0lKNjFKaTRqX28

https://goo.gl/photos/K29mPce1zUv5mRwG9

Слідкуйте за нашими новинами!


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом» та відповідно  до листа МОН України від 08.09.2016 № 2/2-14-1771-16 «Про проведення он-лайн опитування у загальноосвітніх навчальних закладах у межах проекту «Вчимося жити разом», 22.09.2016 р. учні та вчителі нашої школи розпочали  он-лайн-опитування. Он-лайн опитування здійснювається на Інтернет порталі за посиланням http://opros.autta.org.ua., у шкільному кабінеті інформатики та за окремим графіком.

Отже,вдалого всім початку!

   

 

 06.06 - 08.06.2016 р. у ЗОШ№24 відбувся тренінг для вчителів початкових класів "Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в рамках предмету «Основи здоров’я» в початковій школі на засадах розвитку життєвих навичок. У ньому  взяла участь вчитель нашої школи Забавляєва Тетяна Анатоліївна. У процесі роботи педагоги ознайомилися з концепцією, змістом та методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» та спробували себе у ролі тренерів.  

 


У Запорізькій області стартує проекту  «Вчимося жити разом».  Зазначений Проект стосується розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям, підліткам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Проект буде впроваджено за ініціативи Європейського Союзу (ЄС) Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Він стане складовою ініціативи ЄС під навою «Діти Миру», виділеної на освітні проекти у зонах конфлікту. Головним партнером проекту є Міністерство освіти і науки України.

 

Проект реалізовуватиметься в двох напрямках: формування у  дітей дошкільного віку і школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації  та надання їм психологічної допомоги.  

Планується, що в рамках проекту буде підготовлено за відповідними програмами понад 3 000 вчителів з основ здоров’я та ще стільки ж психологів, соціальних педагогів, волонтерів. Виконавці проекту – громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» (в частині розвитку життєвих навичок) та Національний Університет «Києво-Могилянська Академія» (в частині надання психологічної допомоги).

Нагадуємо, що  ініціатива ЄС «Діти миру» надає підтримку гуманітарному сектору, який потребує значного фінансування, а саме – сектору освіти. 


           З 6 по 14 червня пройшов регіональний тренінговий курс за методикою "Вчимося жити разом" (http://learning-livezp.blogspot.com/2016/06/blog-post_11.html) для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів в  Мелітопольській гімназії №5.

         Всі учасники отримали не лише необхідні знання та вміння, але й нові враження, досвід. А головне - знайшли однодумців, які з вересня впроваджуватимуть такий необхідний та цікавий проект у своїх школах!

 

Ресурсні портали проекту «Вчимося жити разом»: www.autta.org.uawww.helte.org.ua, та www.wordshelp.com.ua.

 


 

Карта проїзду


Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту

МО вчителів інформатики м. Мелітополя

МО вчителів музичного мистецтва м. Мелітополя

МО вчителів української мови та літератури м. Мелітополя

МО вчителів англійської мови м. Мелітополя

МО вчителів ОЗВ м. Мелітополя

МО вчителів технічної праці м. Мелітополя

МО вчителів фізики м. Мелітополя

МО вчителів фізкультури м. Мелітополя

МО вчителів математики м. Мелітополя

МО вчителів обслуговуючої праці м. Мелітополя

МО вчителів економіки м. Мелітополя

МО вчителів ОЗ м. Мелітополя

www.mon.gov.ua

www.kmu.gov.ua

www.kmu.gov.ua

dneprtest.dp.ua/cms/index.php

miskyomelit.ucoz.ru/

www.ciit.zp.ua

www.useti.org.ua

www.testportal.gov.ua http://mz.com.ua/ https://mdpu.org.ua/

Block title
Block content

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz