П`ятниця 20.07.2018 20:24                                                                                             Вхід      Вітаю Вас Гість | RSS

Методична рада

Методична  рада Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7

• Прокопець К.В. – голова МР, директор  школи;
  • Букша О.О. –  заступник голови МР , заступник директора з НМР;
  • Ромашкіна В.В.– заступник директора з НВР;
  • Піморенко І.В. – заступник директора з НВР, голова методичного об’єднання вчителів оздоровчих дисциплін, вища категорія ;
  • Клюс Л.М. – голова профспілки;
  • Подгорна Т.Д.– голова методичного об’єднання вчителів  іноземної філології ,вища  категорія;
  • Гончаренко Н.В.-  голова методичного об’єднання вчителів початкових класів, вища категорія, «учитель – методист»;
  • Лісняк О.М.– голова методичного об’єднання вчителів гуманітарних дисциплін, вища категорія;
  • Глибовський О.Л. – голова методичного об’єднання вчителів природничих  дисциплін.,вища категорія, «учитель – методист».
  • Іващенко О.Ю. – практичний психолог.

Тематика засідань методичної ради на 2017/2018 н.р

• І засідання

1.Аналіз методичної роботи за минулий навчальний рік.

2.Ознайомлення з Інструктивно-методичними рекомендаціями щодо викладання базових дисциплін та новинок психолого-педагогічної літератури.

3.Розподіл обов’язків між членами методичної ради.

4.Визначення змісту, форми і методів підвищення кваліфікації педагогів у 2017/2018н.р.

5. Про підготовку учнів до участі в шкільних, міських предметних олімпіадах, конкурсах учнівських творчих робіт.

6. Затвердження плану роботи МР, планів роботи МО, творчих та динамічних груп, програм гуртків, опорних шкіл.

7. Організація методичної роботи з молодими вчителями з питань організації навчально-виховного процесу.

8.Аналіз результативності ЗНО, профільної та допрофільної підготовки.

9.Підготовка до педагогічної ради №2 «Сучасний урок: проблеми, пошуки, знахідки, перспективи. Як зробити його джерелом якісної і натхненної праці учнів, школою самостійності і творчості ».

10. Про участь у міському методичному фестивалі «Кроки успіху».

ІІ засідання

1.Підготовка до педагогічної ради №3: «Формування готовності педагогів початкової освіти до реалізації Концепції «Нова школа».

2.Про адаптацію учнів 1-х, 5-х та 10-го класів.

3.Про результати участі учнів школи в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

4.Підготовка до предметних тижнів та затвердження їх графіку.

5.Затвердження Положення шкільного конкурсу «Панорама творчих уроків».

6. Про участь у міській педагогічній виставці досвіду вчителів української мови та літератури.

7.Про участь у міському конкурсі-презентації шкільних методичних об’єднань вчителів природничого циклу.

8.Творчі звіті вчителів, що атестуються.

ІІІ засідання

1.Планування індивідуальної роботи вчителів з обдарованими і здібними учнями.

2.Удосконалення навчального процесу на основі впровадження інноваційних технологій навчання.

3.Затвердження графіку Тижня Молодого спеціаліста та Тижня педагогічної майстерності.

4.Про конкурсний відбір підручників 1,5,10-х класів.

5.Про участь у виставці «Освіта Запорізького краю – 2018». Узагальнення досвіду вчителів В’юнової О.Ю., Букши О.О. та шкільного бібліотекара Попазової В.І.

6.Про участь у міському конкурсі авторських розробок практичних психологів «Тренінг як форма психологічного супроводу обдарованих дітей».

ІV засідання

1.Підсумки курсової перепідготовки, підвищення кваліфікації педагогічних працівників за навчальний рік.

2.Про роботу шкільної бібліотеки.

3.Про підготовку до закінчення навчального року (ДПА, ЗНО).

4.Про замовлення підручників 1,5,10-х класів .

V засідання

1.Аналіз роботи педагогічного колективу над методичною темою школи.

2.Звіти творчих та динамічних груп, керівників ШМО, педагогічних шкіл (методична панорама).

3.Звіт про роботу наставників молодих спеціалістів.

4.Планування роботи методичного кабінету на новий навчальний рік. Складання інформаційного збірника на 2018/2019 н.р.

6.Підготовка до методичного брейн-рингу та загальношкільної конференції.

«  Липень 2018  »

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 © 2018